KONTAKT


O NAS

Lek. stomatolog Izabela Skok-Bosko

Witam na stronie internetowej Gabinetu Stomatologicznego Izabeli Skok-Bosko mieszczącego się w Białymstoku przy ul. Kolonia Dojlidy 15A. Gabinet Izabeli Skok-Bosko oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki oraz leczenia dzieci. Profesjonalna, miła obsługa, przyjazna atmosfera oraz niskie ceny powodują zadowolenie pacjentów.

Doktor posiada ponad dwudziestodletnie doświadczenie. Profesjonalizm, miła atmosfera i przyjazny stosunek do każdego Pacjenta sprawiają, że zarówno dzieci, jak i dorośli zapominają o strachu i lęku, które zazwyczaj kojarzą się z leczeniem stomatologicznym. Izabela Skok-Bosko jest stomatologiem z praktyką dentystyczną specjalizującą się w dentystyce rodzinnej.

Naszą misją jest stworzenie wspaniałej atmosfery i pomoc naszym pacjentom w pozbyciu się obaw, doznaniu relaksującej i przyjemnej atmosfery podczas oczekiwania i w trakcie zabiegów dentystycznych. Obecne zabiegi przeprowadzane są prawie każdorazowo przy użyciu znieczulenia, a w połączeniu z przyjemną atmosferą wnętrz i miłą obsługą zespołu, całość tworzy naprawdę wspaniały, relaksujący nastrój.

Niewątpliwym atutem Gabinetu jest też możliwość ustalenia terminu wizyty dogodnego Pacjentowi, nawet w soboty, a w nagłych przypadkach także w niedziele.

Zachęcam do odwiedzenia Gabinetu Izabeli Skok-Bosko i zadbania o swój uśmiech!

Po infomacje, ceny i wizyty dzwoń do gabinetu: 85-741-62-02
lub bezpośrednio do doktor, komórka: 514-391-988